Kocioł na pellet LIDIA COMPACT mini 10kW
Opis
Kozlusan Lidia Compact Mini – kocioł na pellet
Kompaktowy kocioł do zadań specjalnych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom zmieści się praktycznie w każdej najmniejszej kotłowni. Wyposażony w zintegrowany zasobnik na pellet (32/72/87 l). W cenie dostajesz kompletny kocioł z pompą i naczyniem przeponowym.
Kocioł Lidia Compact Mini jest w pełni automatyczny. Sam się rozpali i wygasi. Sam będzie utrzymywał temperaturę odpowiednią dla domowników. Ogrzewa wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Może współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarnymi. Obsługa kotła Lidia mini jest bardzo prosta, wszystkie czynności wykonuje się w sposób łatwy i przyjemny. Posiadają wygodny system szybkiego oraz efektywnego czyszczenia wymiennika.

Kotły o podwyższonym standardzie
Kotły Kozlusan Lidia Compact Mini spełniają podwyższone normy programu “Czyste powietrze”, które pozwalają uzyskać 45% dotacji (do 9 000 zł, nie więcej niż 45% poniesionych kosztów). Kotły na pellet o podwyższonym standardzie muszą posiadać certyfikat Ekoprojekt 2020 z obniżoną emisyjnością cząstek stałych o wartości ≤ 20 mg/m³ oraz posiadać klasę efektywności energetycznej A+.
Kotły Lidia Compact Mini są w pełni kompatybilne z europejską dyrektywą ErP; zapewniającą oszczędność pelletu i energii elektrycznej.

| Klasyfikacja energetyczna | A+ |
| Klasa produktu wg EN303-5 | 5 |
| Moc nominalna ogólna | 10,7 kW |
| Moc nominalna na wodę | 10,0 kW |
| Moc minimalna na wodę | 3,0 kW |
| Sprawność przy mocy max | 92,4 % |
| Sprawność przy mocy min | 90,3 % |
| Pojemność zasobnika na pellet | 32 l (ok 25 kg) |
| Zużycie pelletu przy mocy min | 0,7 kg/h |
| Zużycie pelletu przy mocy max | 2,2 kg/h |
| Autonomia pracy przy mocy min | – |
| Autonomia pracy przy mocy max | – |
| Kubatura grzewcza | 260 m³ |
| Wylot spalin | Ø 100 mm |
| Waga | 120 kg |
| Temperatura spalin | 99 ºC |
| Ekoprojekt | tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Dolot powietrza | Ø 50 mm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc | 10kW |
| Wylot spalin | tył 80mm |
| Materiał wykonania | stal+żeliwo |
| Waga | 120kg |
| Dolot powietrza | tak |

Marek Lis
Mam 3 lata i jestem zachwycony. 80m2 2.5 tony pelletu na sezon. Mały, cichy i tani . Polecam
b.k.1bogus@gmail.com
czy Państwo dokonują pierwszego uruchomienia i podbijają gwarancję dla serwisu?
Jan
dzień dobry, proszę o tel do serwisu dla kotła Lidia Mini aby dokonać pierwszego uruchomienia