Piec kominkowy Romotop ALEDO 03 metal
Opis
Piec kominkowy piecyk Romotop ALEDO 03 metal

Stylowy piec ALEDO 03 METAL - wielkopowierzchniowe przeszklenie z rozgrzewającą wizją ognia, rozbudzi w każdej chwili atmosferę rodzinnego domu.


- odpowiednia do domów energooszczędnych
- wielkopowierzchniowe przeszklenie
- szyba z czarnym nadrukiem
- ruszt żeliwny
- komora spalania wyłożona szamotem
- podgrzewanie powietrza dla utrzymania czystości szyby
- CDP (centralne doprowadzenie powietrza)
- możliwość wyboru górnego lub tylnego odprowadzenia spalin
- regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego
Dane techniczne:
- moc: 8 kW
- szerokość: 696 mm
- wysokość: 840 mm
- głębokość: 322 mm
- waga: 162.0 kg
- średnica komina: 150 mm
- sprawność: 84.00 %
- materiał: stal
- wylot spalin: tył i góra
- otwieranie drzwi: lewe
- szyba: płaska
- załadunek: z przodu
- materiał opałowy: drewno

Dane techniczne
| Materiał | Urządzenie stalowe |
| Paliwo, opał | Drewno, brykiet |
| Moc | 8 kW (ogrzewa 80 m²) |
| Przeszklenie | Szyba prosta |
| Szerokość | 71-80 cm |
| Do rekuperacji | Tak |
| Dolot powietrza | Tak |
| EKO-Projekt | Tak |
| współpraca z DGP | Nie |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc | 8kW |
| Wylot spalin | Góra lub tył 150mm |
| Materiał wykonania | stal+żeliwo |
| Waga | 162kg |
| Dolot powietrza | tak |

Zibi 36
Romotop to świetna firma, piecyk nieduży ale mocno grzeje i jest nastrój !