Piec kominkowy Romotop LAREDO F01 ceramika
Opis
LAREDO F 01 CERAMIKA - Przyciągający uwagę piec kominkowy z klasycznymi proporcjami, dużym przeszkleniem i eleganckimi elementami sterującymi ze stali szlifowanej.



- odpowiedni do domów energooszczędnych
- niezajmujący dużo miejsca piec kominkowy o prostych ostrych proporcjach
- stalowe elementy specjalnie szlifowane
- szyba z czarnym nadrukiem
- przygotowany do podłączenia powietrza do spalania w 100% z poza domu (CDP)
- podgrzewanie powietrza wtórnego wspomaga utrzymanie czystej szyby
- sterowanie procesu spalaniem za pomocą jednego suwaka
- możliwość składowania drewna pod paleniskiem
Dane techniczne:
- moc: 2,0-6,5 kW
- szerokość: 520 mm
- wysokość: 996 mm
- głębokość: 318 mm
- waga: 132.0 kg
- średnica komina: 150 mm
- sprawność: 80.00 %
- materiał: stal
- powietrze do spalania: z zewnątrz i z pomieszczenia
- wylot spalin: góra
- otwieranie drzwi: lewe
- szyba: płaska
- załadunek: z przodu
- materiał opałowy: drewno

Dane techniczne
| Materiał | Stal + ceramika |
| Paliwo, opał | Drewno, brykiet |
| Moc | 8 kW (ogrzewa 80 m²) |
| Przeszklenie | Szyba prosta |
| Szerokość | 51-60 cm |
| Do rekuperacji | Tak |
| Dolot powietrza | Tak |
| EKO-Projekt | Tak |
| współpraca z DGP | Nie |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc | 7kW |
| Wylot spalin | Góra lub tył 150mm |
| Materiał wykonania | stal+żeliwo+ceramika |
| Waga | 132kg |
| Dolot powietrza | tak |
