Piec kominkowy Romotop NAVIA 02 kamień
Opis
Piecyk kominek koza Romotop NAVIA N02 kamień

Kominek NAVIA 02 KAMIEŃ to wolnostojący piec zbudowany ze stali i kamienia, wyposażony w dolot powietrza z zewnątrz. Kominek o mocy 3-8 kW może ogrzać nawet do 80 metrów.
Piec NAVIA spełnia warunki EkoProjekt (EkoDesign).
Rozważne połączenie wszystkich pożądanych rozmiarów pieca doprowadziło do powstania jedynego w swoim rodzaju piecyka. Zaokrąglone i ponadstandardowe w rozmiarze szkło umożliwia wielkopowierzchniową wizje ognia.
- odpowiedni do domów energooszczędnych
- masywne żeliwne dno paleniska pozwala na spalanie polan długich nawet do 50 cm
- ergonomiczne przyjemne w dotyku wyprofilowanie klamki
- podgrzewanie powietrza wtórnego wspomaga utrzymanie czystej szyby
- ciekawa eliptyczna forma
- zintegrowane drzwiczki schowka pod paleniskiem
- sterowanie procesu spalaniem za pomocą jednego suwaka
- trwała szamotowa komora spalania
- trójpunktowy system domykania drzwiczek gwarantujący szczelność nawet przy słabym ciągu kominowym
- przygotowany do podłączenia powietrza do spalania w 100% z poza domu (CDP)


Dane techniczne:
- moc: 3-8 kW
- powierzchnia ogrzewania: 56 m²
- szerokość: 787 mm
- wysokość: 862 mm
- głębokość: 374 mm
- waga: 194.0 kg
- średnica komina: 150 mm
- sprawność: 83.00 %
- średnica dolotu powietrza: 120 mm
- długość polan: 50 cm
- materiał: stal
- powietrze do spalania: z zewnątrz
- wylot spalin: góra
- otwieranie drzwi: lewe
- szyba: panoramiczna
- załadunek: z przodu
- materiał opałowy: drewno

Dane techniczne
| Materiał | Stal + kamień |
| Paliwo, opał | Drewno, brykiet |
| Moc | 8 kW (ogrzewa 80 m²) |
| Przeszklenie | Szyba panoramiczna |
| Szerokość | 71-80 cm |
| Do rekuperacji | Tak |
| Dolot powietrza | Tak |
| EKO-Projekt | Tak |
| współpraca z DGP | Nie |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc | 8kW |
| Wylot spalin | Góra lub tył 150mm |
| Materiał wykonania | stal+żeliwo+kamień |
| Waga | 194kg |
| Dolot powietrza | tak |
