Piec kominkowy Romotop LAREDO T03 metal
Opis
Piec kominkowy na nodze obrotowy Romotop Laredo T03
LAREDO T 03 METAL - Luksusowy obrotowy piec kominkowy z wyrafinowanym designem, dużym przeszkleniem i eleganckimi elementami sterującymi ze stali szlifowanej.

- odpowiedni do domów energooszczędnych
- stalowe elementy specjalnie szlifowane
- szyba z czarnym nadrukiem
- obrotowe palenisko wędrujące za waszym wzrokiem
- podgrzewanie powietrza wtórnego wspomaga utrzymanie czystej szyby
- przygotowany do podłączenia powietrza do spalania w 100% z poza domu (CDP)
- sterowanie procesu spalaniem za pomocą jednego suwaka



Dane techniczne:
- moc: 2,0-6,5 kW
- szerokość: 528 mm
- wysokość: 975 mm
- głębokość: 398 mm
- waga: 122.0 kg
- średnica komina: 150 mm
- sprawność: 80.00 %
- materiał: stal
- powietrze do spalania: z zewnątrz
- wylot spalin: góra
- otwieranie drzwi: lewe
- szyba: panoramiczna
- załadunek: z przodu
- materiał opałowy: drewno

Dane techniczne
| Materiał | Urządzenie stalowe |
| Paliwo, opał | Drewno, brykiet |
| Moc | 8 kW (ogrzewa 80 m²) |
| Przeszklenie | Szyba panoramiczna |
| Szerokość | 51-60 cm |
| Do rekuperacji | Tak |
| Dolot powietrza | Tak |
| EKO-Projekt | Tak |
| współpraca z DGP | Nie |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc | 7kW |
| Wylot spalin | Góra lub tył 150mm |
| Materiał wykonania | stal+żeliwo |
| Waga | 122kg |
| Dolot powietrza | tak |
